هولوگرام چاپ هولوگرام طراحی هولوگرام چاپ برچسب امنیتی چاپ روشا

با وجود این که گفته شد هولوگرام معمولاً به عنوان برچسب اطمینان بر روی محصولات و اوراق استفاده می شود لازم است که به درستی انتخاب شود تا به راحتی به متمایز کردن کالا و اوراق واقعی از دیگر کالاها کمک کند. با این حال بهتر است از شرکت هایی اقدام به سفارش هولوگرام نمایید که در این زمینه سابقه چندین ساله داشته و مطمئن هستید که این نوع چاپ را به بهترین نحو ممکن به شما تحویل می دهند. بررسی هولوگرام ها بدون اشاره به نقش آن ها در بهبود بسته بندی کامل نخواهد بود. تولیدکنندگان چالش قابل توجهی در جلب توجه مشتری و حفظ یا افزایش سهم بازار دارند، بنابراین جذابیت چشم نواز و خلاقانه هولوگرام ‌ها به محصولات با برتری تزئینی متمایز نسبت به رقبا کمک می ‌کند. از راه حل های امنیتی محصول گرفته تا بسته بندی های جذاب، این گزینه بسته بندی هوشمند مزایای مختلفی را ارائه می دهد.

برای دریافت قیمت هولوگرام  و خدمات چاپ هولوگرام فوری با ما تماس بگیرید. پرتو مرجع باعث روشن شدن صفحه فیلم هولوگرامی می شود و پرتو شیئ نیز به جسمی که تصویر سه بعدی از آن را می خواهیم، تابانده می شود. این دو پرتو پرتویی که بازتاب شده از جسم ( بازتاب پرتو شی ) و ( پرتوی مرجع ) پس از آنکه بر روی صفحه فیلم به یکدیگر برخورد می نمایند، یک الگوی تداخلی را ایجاد می کنند که شبیه برخورد امواج حوضچه می باشد.

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد استفاده از برچسب های امنیتی هولوگرافیک وجود دارد، این است که نمی توان آن ها را پس از قرار گرفتن چسب روی هولوگرام ها جدا کرد. همچنین، حتی اگر آن ها دستکاری شوند، آسیب قابل مشاهده ای روی تصویر ایجاد می شود. این چاپ هولوگرام درست مانند یک رول کاغذ دیواری است که تصویری در آن تکرار شده تا یک الگوی خاص پدید آورد. مزیت اصلی چنین هولوگرام هایی این است که می توان به راحتی یک شکل خاص را از دل آن ها بیرون کشید و در نتیجه تنوع آنها بسیار زیاد خواهد بود. در چنین شرایطی هزینه های اولیه تولید هولوگرام تنها بر دوش یک مشتری نخواهد بود و بین چند سفارش سرشکن می شود تا برای کاربران و شرکت های نه چندان بزرگ مقرون به صرفه باشد. پایه برچسب هولوگرام ترکیبی در دو نوع سه بعدی و فلت ( ساده ) موجود می‌باشد که روی آن لوگو یا اسم شرکت و یا محصول شما بصورت دو بعدی طیف رنگین کمان چاپ می‌شود که این نوع لیبل هولوگرام ها در تعداد پایین چاپ می‌شود .

ولی الابقی مدل هولوگرام ها از تیراژ 1000 برگ نیز قابل سفارش گذاری می باشد. جهت سفارش هولوگرام امنیتی می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. ترکیبی از سایر فناوری ‌های احراز هویت آشکار با هولوگرام ‌ها، نسل جدیدی از دستگاه‌ های امنیتی نوری را تولید می ‌کنند که مزایای تشخیص آسان را با مقاومت قابل توجهی در برابر تقلبی ‌ها ارائه می‌ کنند. این امکان کنترل هویت و توزیع کالاها را از طریق یک راه حل سیستمی توسعه یافته شامل ویژگی های احراز هویت امنیتی، مکانیسم های ردیابی و خدمات تحقیقی فراهم می کند.

طراحی لوگو ، چاپ تقویم دیواری با کیفیت عالی

آن ها محصول و بسته بندی شما را تکمیل می کنند، به برند شما ظاهری عالی می بخشند و گاهی ضروری هستند. برچسب های امنیتی هولوگرافی اغلب بر روی برچسب های چسبانده شده به مواردی مانند لباس های ورزشی رسمی ظاهر می شوند و کاملاً معتبر هستند. راه های خاصی وجود دارد که می تواند به شناسایی برچسب های معتبر از برچسب های جعلی کمک کند.

چاپ هولوگرام

دشوارتر از این چالش گرفتن یک طرح هولوگرافیک تصویر ثبت شده، چاپ جوهر روی آن به صورت ثبت شده با طرح و سپس برش ورق های ثبت شده با ترکیب چاپ و هولوگرام است. امروزه، تولیدکنندگان بسته بندی از فناوری لمینیت، چاپ و برش قالب استفاده می کنند تا ظاهر و احساس بسته بندی محصول را تا حد زیادی بهبود بخشند. بسته بندی هولوگرافیک ذاتاً منحصر به فرد و قابل تنظیم است، زیرا بازتولید طرح ها نسبتاً دشوار است. بسیاری از مردم ترجیح می‌ دهند از بسته ‌بندی هولوگرافیک برای زیبایی ‌شناسی محصولات خود استفاده کنند، اگرچه آن ها مزایای دیگری نیز دارند.

بهترین پرینترهای خانگی 2021

خرید هولوگرام را می‌توان ارزان‌ترین، به‌صرفه‌ترین و کاربردی‌ترین روش تبلیغات محسوب کرد. چاپ اختصاصی هولوگرام در واقع یک تیر و چند نشان است که کاربرد چندوجهی دارد. فرایند چاپ هولوگرام آماده و سفارشی برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد علاوه بر پیچیدگی به تجهیزات خاصی نیاز دارد‌‌.

همچنین هولوگرام های این شرکت به گونه ای طراحی و چاپ شده اند که هیچ راهی برای جعل وکپی باقی نگذاشته است. امکان برداشتن این هولوگرام ها از روی محصول واستفاده و نصب بروی محصول دیگر وجود ندارد. مقاومت در برابر عواملی مانند رطوبت و حرارت از دیگر ویژگی های هولوگرام های شرکت الماس نگار می باشد. به گونه‌ای که هیچ‌کسی قادر نخواهد بود نمونه‌ای مشابه با آن را تولید کند.برای تولید و ساخت هولوگرام سه بعدی از کاغذ معمولی نمی‌توان استفاده کرد. هنگامی که بر روی ورقه فلزی یا پلاستیکی طرح چاپ شود، تصویری برجسته و دقیق روی آن نقش می‌بندد. به این دلیل که سطح ورقه کاملا صاف نمی‌باشد و دارای برآمدگی می‌باشد، نور به حالت پراکنده و نامنظم بازتاب پیدا می‌کند.

هنگام چاپ چنین هولوگرام‌هایی، تصویر یا لوگوی ثابتی را می‌بینیم که روی همه هولوگرام‌ها قرار داده شده است. اغلب از طرح خاصی در این هولوگرام استفاده می‌شود و مشتریان معمولاً از این هولوگرام برای حفظ امنیت اسناد شرکت خود استفاده می‌کنند. هر چه تیراژ چاپ هولوگرام بزرگتر باشد، هزینه‌هایی مانند برش قالب، ساخت صفحه و ویرایش کمتر و ارزان‌تر است. به همین دلیل توصیه می‌شود حداکثر تعداد برچسب‌های امنیتی موردنیاز را سفارش دهید تا مجبور به پرداخت مجدد نباشید. به طور کلی، چاپ هولوگرام ازنظر هزینه در تیراژهای بالا ارزان‌تر می‌شود. این نوع برچسب‌ها درست مانند رول های کاغذ دیواری هستند که در کنار یکدیگر، طرح و الگوی خاصی را نشان‌ می‌دهند.

علاوه بر آن، برچسب های هولوگرام را می توان به صورت نوری اسکن کرد. به این ترتیب می توان آن ها را به عنوان یکی از ویژگی های امنیتی مقرون به صرفه برای شرکت شما در نظر گرفت. “چاپ هولوگرام” نوعی چاپ است که از طریق لیزر ایجاد می‌شود و علاوه بر زیبایی بصری که به کارت‌ها می‌دهد باعث افزایش امنیت آن ها و پیشگیری از سوء استفاده‌های احتمالی می‌شود. معمولا هولوگرام یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی است که به صورت سه بعدی مشاهده می‌شود که از اطلاعات چاپ شده روی کارت محافظت می‌کند و امکان هر گونه خدشه و دستکاری کارت را غیر عملی می‌سازد. چاپ hologram یک لایه بسیار نازک بر روی کارت‌ های پی وی سی اعمال می‌کند که به دلیل ساختار خاصی که لایه دارد نمی‌توان آن را از محل جدا نمود. این تکنولوژی به نوعی است که با تغییر زاویه‌ دید بیننده، لایه‌هایی که روی هم قرار دارند به رنگ‌های مختلف دیده می‌شوند.

  • البته جذابیت و زیبایی هولوگرام همین برجستگی‌ها می‌باشد که با لمس کردن قابل تشخیص می‌باشد.
  • درخشش این لیبل های باعث سریع تر دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن محصولات شما می شود و این ویژگی سبب تاثیرگذاری بیشتر محصولات شما می شود .
  • از دیگر مواردی که می توان به صورت جزیی بررسی کرد هزینه هایی می باشد که باید در هنگام طراحی هولوگرام آن ها را در نظر بگیریم.
  • مثلا اگر می خواهید کالایی را بسته بندی و یا پلمپ نمایید می توانید از یک برچسب هولوگرام  که مطابق با کار و خدمات شما می باشد استفاده کنید، البته اطلاعاتی مثل گارانتی نیز روی برچسب هولوگرام چاپ می شود.
  • این نوع هولوگرام برای مواردی که نیاز به امنیت بسیار بالا دارند استفاده می شود .

از نیازمندی های افراد دارنده تجهیزات گران قیمتی وجود هولوگرام می باشد و همچنین برای دولت و سازمان های اطراف دنیا جهت حفظ محصولات و دارایی شان به کار می رود. برای مثال، اغلب هولوگرام های سه بعدی را روی پاسپورت و چک های بانکی مشاهده می کنید. استفاده از هولوگرام بیشتر برای تضمین اصالت محصول و همچنین جلوگیری از باز شدن بسته بندی محصولات استفاده می شود. در صورت تمایل به چاپ هولوگرام باید بدانید که حداقل سفارش برای چاپ هوروگرام 1000 عدد می باشد و می توانید بر روی آن لوگو یا نام مجوعه خود را چاپ نمایید. استفاده از هولوگرام‌ها به‌منظور حفظ اصالت و امنیت کالا طی سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این میان تولید هولوگرام آماده نقطه عطفی برای خریداران محسوب می‌شود.

هولوگرام آماده کد 12

هولوگرام ها حالت هایی سه بعدی دارند که روی انواع پاکت ها و جعبه ها از آنها استفاده میشود کاربردهای زیادی نیز دارد که در قسمت های قبل این مقاله به آنها اشاره ای داشته ایم. چون با توجه به اطلاعاتی که بر روی هولوگرام درج می شود می توان گفت که هولوگرام در واقع این مورد را به میان می آورد که شما و کسب و کارتان از اعتبار خاصی برخوردار می باشید. در چاپ هولوگرام شما می توانید از یک سری تصاویر ثابت و حتی متحرک نیز استفاده کنید که به شما کمک میکند طرح های یونیکی تولید نمایید. قبل از اینکه شما بخواهید کالایتان را به بازار عرضه کنید باید یک زمان خاصی را برای سفارش و چاپ هولوگرام در ذهنتان در نظر بگیرید. هر چه تیراژ شما بیشتر باشد هزینه های جانبی هولوگرام ( قالب برش ، ویرایش و… ) و تولید مستر هولوگرام که.همان کلیشه اصلی لیزر طرح شما است و … بروی قیمت هر برچسب هولوگرام کمتر و ارزانتر خواهد شد .

چاپ هولوگرام

هولوگرام چندین سال است که به عنوان متداول ترین و مهم ترین ابزارهای تأمین امنیت اسناد و اوراق بهادر شناخته می شود. حال اگر شما هم قصد چاپ هولوگرام را دارید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن کسب اطلاعات بیشتر با انواع هولوگرام آشنا شوید. جلوه‌های بصری هولوگرافی به عنوان ابزاری قدرتمند در ساختن یک پیام قدرتمند و تشخیص فوری شناسایی شدند.

چاپ هولوگرام

این ناهنجاری‌ها با اثر پراکندگی نور منعکس و پراکندگی آن به طول موج‌های رنگی آن، اثر 3 بعدی را ایجاد می‌کنند. امواج منعکس شده با یکدیگر به گونه ای تعبیه می‌شوند که تصویر واقعی و منظم چشم انداز و اختلاف منظر را به صورت سه‌بعدی نشان می دهد. امروزه برندهای مختلف برچسب های هولوگرام را در بسته بندی محصولات خود در نظر می گیرند. این به طور گسترده ای به دلیل توانایی آن در افزایش امنیت با کاهش احتمال جعل شناخته شده است. همچنین می توانید هر پیامی را در برچسب های هولوگرام که به طور خاص برای کارمندان یا کارمندان شما در نظر گرفته شده است، قرار دهید.

هولوگرام در اصل لیبل و برچسبی براق است که حاوی تصاویر، نوشته‌ها و طرح‌های مختلف است. هولوگرام‌های آماده در واقع برچسب‌های از پیش طراحی‌شده‌ای هستند که در تیراژ بالا چاپ و آماده می‌شوند. مهم‌ترین خصیصه هولوگرام‌های آماده طرح عمومی و ظاهر عادی آن‌ها است.

چاپ هولوگرام

عدم قابل جداشدن- هنگامی که هولوگرام امنیتی از سطحی جدا می‌شود، آثاری از رنگ و طرح لیبل روی محصول باقی می‌ماند. این ویژگی به منظور جلوگیری از جدا شدن هولوگرام از یک محصول و چسباندن آن بر روی محصول دیگر است. غیرقابل تقلب- هولوگرام به گونه‌ای طراحی می‌شود که از هیچ روشی نمی‌توان آن را تقلب کرد یا تولید مجدد کرد. این ویژگی به دلیل استفاده از فناوری‌های پیشرفته مانند روش‌های تولید هولوگرافیک پیچیده و الگوریتم‌های امنیتی مختلف به وجود می‌آید.

برای دیدن این اشکال و متون باید حالتی شبیه به حرکت یا انیمیشن دیده شود. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. این هولوگرام ها در مقابل آب و حرارت و … تا حد بسیار زیادی مقاوم هستند. تولید داخل با تضمین کیفیت بالاتر از مشابه وارداتى و نیمه وارداتى.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما
این وب‌سایت محتوا را با استفاده از هوش مصنوعی و داده‌های اینترنتی تولید می‌کند و از صحت محتوای ارائه شده مبرا است و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.